trečiadienis, spalio 25, 2006

Antri metai univere

Sveiki visi. Atsiprašau už pertrauką – darbo, tinginiavimo ir kitų nemalonumų spalį buvo pakankamai. Metas parašyti eilinį mėnesinį įrašą. Susiklostė visai negraži tradicija su šiuo rašymo dažnumu, ir būtų visai nieko situaciją kardinaliai pagerinti, be to, ir apie ką parašyti, susikaupė nemažai. Tad pirmyn į kovą su tinginyste.

Taigi kas naujo universitete? Antri magistrantūros metai labai geri: nieko nereikia mokytis. Na, beveik nieko. Tik magistrinį reikia parašyti. Na, ir dar šį semestrą turim duomenų bazių seminarą, kur visi studentai iš eilės pristatinėja straipsnius. O paskaitų visokių nėra. Stačiai rojus. Šiek tiek pasikeitė kurso sudėtis: neliko poros praeitų metų herojų, visų pirma ukrainiečio, kuris per metus sugebėjo išlaikyti vieną egzaminą, ir tą patį tik todėl, kad tai buvo grupinis projekto gynimas. Dabar visai liūdna be jo, nes jis reguliariai pasirodydavo kartą per du mėnesius ir pasakodavo, kad dabar tai jau tikrai mokysis kartu su visais. Išaiškėjus šiokiems tokiems šio šiaip jau neblogo plano nesklandumams, pradėjo pasakoti, kad perstos iš naujo ir tada tai jau tikrai mokysis. Taip buvo pavasarį. Atėjo ruduo. O ukrainietis dingo. Paskutinį kartą žmonės matė jį visą patenkintą nešiojantį laikraščius rytais. Turbūt nusprendė susikoncentruoti ties karjera darbe, o akademinę karjerą trumpam atidėti. Taipogi nepasiliko čia nė vienas praeito semestro mainų studentas, bet užtat atvažiavo du nauji: kinas ir italė. Visi kiti pernykščiai studentai – dvi kinės, bosnis ir aš – sveiki ir gyvi. Prie viso to prisidėjo dar pora danų, kurie pasirinko magistrinio temas pas tuos pačius vadovus, kaip ir mes. A, ir dar vienas kinas, kuris čia mokėsi pernai, bet regis nebuvo mūsų kursiokas, nors nesu tuo tikras. Gal ir jis nėra tuo tikras.

Kadangi įrašas darosi ilgokas, apie grupių formavimą, group roomų skirstymą ir kodėl yra blogai turėt group roomą šalia Stardo, papasakosiu kitą kartą. Jei tas kitas kartas neateis artimiausiu metu, teks slėptis iš gėdos.

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Gali jau ieskoti kampo, kur sleptis :)

Laurynas rašė...

Niekur kol kas nesislėpsiu. Porą dienų buvau Londone, ne bloginimas buvo galvoj :)

Anonimiškas rašė...

aha ne bloginimas - gedas minejo kad deze alaus partempe ir kazkas jam padejo ja naikinti..;)

Laurynas rašė...

Vat koks blogas žmogus tas Gedas :)