ketvirtadienis, sausio 25, 2007

Pabaigos pradžia

Visi geri dalykai turi pabaigą. Manosios Kalėdų atostogos, deja, irgi. Šį kartą mėnuo Lietuvoje visai neprailgo, būčiau mielai pasilikęs ir dar ilgiau. Neprailgo turbūt todėl, kad šį kartą nereikėjo užsiimti jokiomis nesąmonėmis, tokiomis kaip tėvų kraustymas (brr...). Tad galėjau susitikinėt su visais draugais iš eilės, linksmai atūžti naujuosius Ventspilyje ir taip toliau. Nuotraukos: Kalėdos Kaune, naujieji Ventspilyje.

Taip nenoromis sausio tryliktą išskridau Danijon. Net ir lėktuvas nelabai norėjo mane skraidinti, tad sumušė visus rekordus ir iš Vilniaus į Kopenhagą parpė dvi su puse valandos – jau norėjosi išlipti jo pastumti.

Gyvenimas tęsiasi. Iš namų išsikrausto Gediminas, kadangi viską čia pabaigė, ir, matyt, tęs karjerą NASA, ESA, ar dar kokioje nors kosminėje/palydovinėje firmoje. Tik jis dar to nežino. Vietoj Gedimino mėnesiukui atsikrausto Laurynas, mat jam netikėtai truputį prasitęsė darbelis universitete. Bankas atsiuntė laišką, kad pasikeitė mano vadybininkas. Ta proga nubėgau tikrinti jo žioplumo. Patikrinau. Jis tikrai žioplesnis nei praeita mano vadybininkė, tad pasiėmiau Visa/Dankort kortelę. Galų gale galėsiu maisto parduotuvėse kaip žmogus apsipirkinėti. Danų kursai irgi tęsiasi. Atsibodo, kad kas pusmetį keičiasi dėstytoja ir grupė, o pasikeitė ir šį kartą. Ir vienoje grupėje esam trijų skirtingų lygių studentai, tad mokymas vyksta truputį chaotiškai.

Grįžau laikyti sesijos, pačios lengviausios sesijos per visą akademinę karjerą. Vienas egzaminas: pristatyti straipsnį. Dvi valandos pasiruošimo, pristačiau. 10. O po savaitės, vakar, viena įskaita: pristatyti savo projektą. Valanda pasiruošimo. pristačiau. Sesija baigta. Kur bemiegės naktys, kur adrenalinas prieš egzaminą? Kita vertus, tikrai labai nesiskundžiu :)

Taip prasidėjo paskutinis magistrantūros semestras. Nauji-seni darbai, nauji deadlainai, klausimas, ką veiksiu po magistrantūros, po truputį pradėtas spręsti. Pabaigos pradžia.

3 komentarai:

Unknown rašė...

Tai duok užuominu, kur toliau keliausi?

Laurynas rašė...

Kokios užuominos, jeigu dar pats nežinau? :) Viskam savas laikas ;)

Unknown rašė...

geez