pirmadienis, kovo 26, 2007

Apie kovą

Kovas nebuvo nuobodus, greičiau atvirkščiai – užimtas, tad neradau anksčiau progos prisėsti ir parašyti, kas čia naujo. O naujo nemažai.

Visų pirma (tai buvo jau seniai, lygiai prieš mėnesį), Aalborge prisnigo. Bet koks sniegas čia yra stichinė nelaimė: uždaromos magistralės (pabandykit įsivaizduoti tai Lietuvoje), parduotuvių lentynos atrodo kaip SSRS (tik be degtinės), o greitoji į iškvietimus važinėja tanketėmis. Ir užstringa. Po šio sezono galbūt ir vietiniai kelių prižiūrėtojai supras, kad sniegą galima ne vien tik druskos mišiniu barstyti, bet ir stumti į kelkraščius.

Laimei, sniegas laiku ištirpo ir galėjau persikraustyti. Kraustymosi metu sužinojau, kad mano kieme, skirtingai nuo daugumos kitų, senų baldų išmetinėti negalima. Bet kartu su „didžiuoju“ Laurynu nuo pikto kastuvu ginkluoto dano pabėgom sėkmingai. Kadangi nežinojau (ir dabar nežinau), kiek dar laiko būsiu Aalborge, prisiglaudžiau pas Kazymą. Vieta labai gera, pats pats miesto centras. Pas Kazymą svečiavosi ir daugiau žmonių: Symka, po to tautinių šokių šokėjas iš Švedijos, kuris kartu turi ir matematikos PhD, tad patikrino matematiką mano magistriniame, ir galiausiai mane Kopenhagoj nakvynėn priėmęs Laimonėlis.

O didžiausias laiko rijikas šį mėnesį buvo straipsnio į konferenciją deadlainas. Beveik tris savaites be poilsio dienų (į pabaigą po 14 val. per dieną) sukau savo magistrinio eksperimentus, kol Simas su Christianu „Dėde“ rašė tekstą. Kur čia man nauda? Priims straipsnį ar nepriims, bet kuriuo atveju mano magistrinis dabar yra 95% užbaigtas. Be abejo, likę du mėnesiai nėra atostogos (formaliai :)), bet jau turiu lėktuvo bilietus vienai kelionei, artimiausiom dienom nusipirksiu ir antrai. 95% atostogos...

Ir galiausiai: šį savaitgalį buvo Stardo vestuvės. Sėkmės naujame gyvenime :)

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

bet tai "ne po detcki" ten pas jus buvo uzverte sniego, maciau per telika, net traukiniai nepravaziavo :)

o apie ka magistrinis?
[pakomentink pas mane, bo pamirsiu cia paziuret greitu metu :D]

Anonimiškas rašė...

tiesa, cia as buvau