sekmadienis, balandžio 22, 2007

Kur universitete pavalgyti?

Kai rašėm straipsnį ir teko paromis sėdėti universitete, ten pat teko ir valgyti, apie kažkokį maisto gaminimąsi namie nebuvo nė kalbos. Ta proga apėjau visas valgyklas, picerijas, ir kitas maistvietes aplinkui. Kad šito tyrimo, kurio metu buvo išleistas kilogramas pinigų ir suvirškinta tona šūdo, rezultatai nenueitų veltui, parengiau nedidelį žemėlapį su paaiškinimais, kuris, tikiuosi, pravers AAU naujokams ir svečiams.

Taigi (paspauskite, jei norite didesnio įskaitomesnio varianto):1 – Mano grouproom'as. Čia sėdžiu aš ir trys ispanės. Starto ir finišo taškas.
2 – Pagrindinė universiteto valgykla. Vidutiniškas maistas, 20-40 kronų, visada ką nors sutiksi iš pažįstamų kituose fakultetuose.
3 – Humanitarinio fakulteto valgykla. Maistas toks pat, kaip ir pagrindinėj valgykloj, užtat aplinkui vien tik merginos.
4 – Itališka turkų picerija. Poprastės picos už 40-60 kronų, bet užtat pusė viščiuko už 40 kronų! Geriausias kainos/gauto maisto kiekio (nebūtinai kokybės) santykis.
5 – Føtex supermarketas. Lentynos nukrautos tuno skardinėm už 3 kronas ir duona už 2 kronas, kurios net pelėsiai nemėgsta. Lentynas apeinu iš tolo. Yra picerija, pardavinėja sudžiuvusios picos gabaliukus už 20 kronų.
6 – Novy valgykla. Būtų normali. Vienintelė su sriuba. Kai nuėjau, maisto nebuvo.
7 – Mūsų vietinė valgykla. 20-40 kronų. Maistą ruošia bendradarbiaudama su nudvėsusių asilų ferma. Prieš valgant salotas patartina pirma jas užmušti. Savo laiku laimėjo maitinimo konkursus Osvencime ir GULAG'e.
8 – Žlugusių svajonių tapti gera virėja dvokas.

Komentarų nėra: