penktadienis, rugsėjo 16, 2005

Specialus reportažas: kempingas

Universitetas nedavė bendrabučio? Kišenėje švilpauja vėjai? Mergina išmetė į gatvę? Ne bėda! Drąsiajam keliauninkui užtenka apsiginkluoti optimizmu, plačia šypsena ir traukti į kempingą!

Kempingą surasti tikrai labai paprasta. Drąsiajam keliauninkui kelias paslaugiai parodomas kiekvienoje sankryžoje.


Kai bebaimis keliautojas pakels sparnus iš kempingo ir netyčia susiras, kur Aalborge gyventi, jam gali tekti sumokėti taip vadinamą „depozitą". Tenebijo jis ir miega naktį ramiai – jo „depozitą“ saugo budrūs ir iki dantų ginkluoti danų kariai, apie kurių pergales dar ir dabar kuriamos legendos.Šaunusis kempingas jau visai netoli...

Su kempingo stogu virš galvos narsiajam žygeiviui nebaisūs ir tamsiausi debesys.


Kiekvieną vakarą drąsusis keliauninkas grįžta namo po dramatiškai sėkmingos būsto paieškos. Niekas tada geriau nepadeda atgauti jėgų, kaip pasivaikščiojimas plačiosiomis kempingo alėjomis.


Nepriekaištingai prižiūrėtos kempingo pievelės laukia šauniojo keliauninko palapinės.


O šita pievelė yra išskirtinė.


Nes šiame jos kampe palapinę statėsi Laurynas ir Eigminas. Iš šio tų dviejų narsuolių žygdarbio ir gimė šiandieninis kuklaus Jūsų tarno pasakojimas.


Kadangi kempingo kaina yra „all-inclusive“, jo bare galima sedėti ir gerti nors ir kiaurą parą. Koks servisas!


Šiame iš pažiūros kukliame namuke narsieji keliautojai ruošia egzotiškus patiekalus savo vakarienei ir nuplauna dienos dulkes duše.


O čia sėdi kempingo administracija. Armija paslaugių tarnautojų akimirksniu išpildo bet kokį šauniojo keliauninko norą. Ir nekreipia dėmesio į tokias smulkmenas, kaip šauniojo keliauninko pamiršimą susimokėti už kempingą.


Tai tiek šiam kartui! Apsilankykite šauniajame Aalborgo kempinge!

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

:)))))))))))))))