antradienis, rugsėjo 06, 2005

Įsikūrinėju

Va, pagaliau persikėliau nuotraukas iš mobiliako ir galiu viską pasakoti toliau. Apie viską iš eilės. Mano namai, į kuriuos penktadienį persikrausčiau. O gi rūsys, kuriame lankiausi pavasarį. Mielieji tėveliai, jau galite po truputį pradėti pakraupti dėl mano gyvenimo sąlygų, jūsų dėmesiui nuotraukos.


Yra dar vienas, jau užimtas kambarys. Kai turbūt matosi, šis kambarys yra tuštokas ir tamsokas. Abi problemas sprendžiame. Baldai po truputį tempiami iš "sąvartyno" (danai gerus odinius fotelius išmetinėja, turbūt gyvunėlių gailisi). Ir internetą įsivedinėjame. O gyvenu su tokiu Kazyma, ir dar atvažiuos už savaitės jo grupiokas. Sutariame neblogai :)

Šeštadienį iš kažkokio geltonodžio nusipirkau dviratį už 250 kronų. Pigu, tik po to visas likęs savaitgalis buvo sunaudotas priekinės padangos lopymui, stabdžių kaladėlių keitimui ir bendram remontui. Nieko, važiuoja, ir tikiuosi, tpfu tpfu, važiuos ir ateityje.


Universitetas nežino, ką su manimi daryti. Bet daryti pirmo semestro projekto neleidžia, nes formaliai gaunasi antrą kartą tas pats dalykas. Liepė susirasti šiaip bet kokį dalyką ir jį vienintelį pasimokyti šį semestrą. Kadangi projekto nedarysiu, neturiu nei savo grupės, nei grupės kambario. Bet kadangi dirbsiu univere, turėsiu ofisą. Nėr blogai :)

Miesto biblioteka yra labai geras daiktas. Dalina ne tik knygas, bet ir muzikinius kompaktus. Jau pradėjau užkišinėti savo visokių "The Orb" diskografijų spragas.

Visa sena chebra sugrįžo iš Norvegijos - Dalia, Nerius ir Stardas. Sena gera kompanija.

Tai tiek šiandienai.

10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Hm, dviratis neblogas -- peugeot :)
O, beje, mes cia dabar pamasteme ar valgai ir ka valgai :) Supazindink mus su savo meniu. Nes kol kas praktiskai viska paminejai (stoga, transporta, komunikacijas ir tt)

Anonimiškas rašė...

Šitą patį, koks tai tu ne lietuvis X( jei taip dviratį rakini... Stipinai išsisuka, ratas išsiima... kabink per rėmą ir ratą.
O, beje, ką ten univeroj dirbsi?

Laurynas rašė...

Hmm nu kažką valgau.

Su lupenomis virtos bulvės
Kiaušinienė su apkepintomis bulvėmis, pienu ir pomidorais.
Kellogsai su pienu.
Sumuštiniai visokie.
Vaisiai ir daržovės visokios (vyrauja pomidorai, žinoma :)
Keptas faršas su kas papuola po ranka (svogūnai, pomidorai) su ryžiais ir daržovėmis
ryžiai su tunu !!! Beje, atsirado trečia jo rūšis – buvo tun i vand ir tun i olie, o dabar yra ir tun i tomat.

Vištos dar nekepiau. Na maitinuosi vidutiniškai, nei per gerai, nei per blogai.

Yra lietuviško alaus – švyturys baltas, švuturys ekstra, utenos porteris. Ir žalio kalnapilio yra.

Laurynas rašė...

Ten ir yra prikabinta ir per rėmą, ir per ratą. Įsižiūrėk :)

Univeroje dirbsiu "student programmer". Tai toks darbelis 8 val. per savaitę, kai programuoji ką paprašytas rimtiems žmonėms – visokiems phd studentams ir panašiai. Nes rimti žmonės jau yra per rimti, kad kažką patys susiprogramuotų. O daugiau pats nežinau, kadangi dar laukiu darbo leidimo iš valdžios.

Anonimiškas rašė...

tai kad tu svogunu nevalgai...

Laurynas rašė...

Oi, tikrai. Grizau namo ir ismeciau visus svogunus. Aciu, kad priminei, ateityje pasistengsiu daugiau taip neuzsimirsti.

Anonimiškas rašė...

Parašyk ką nors :) Na dar kokią nors istoriją :D Beje, kiek lietuviškas alus kainuoja?

Laurynas rašė...

Parašysiu šiandien, kai baigsiu dirbti – jau prisikaupė to rašymo :)

Kalnapilis yra Netto ir kainuoja 10 kronų.
Švyturys yra Bilkoje ir kainuoja 20 su biškiu kronų.

Anonimiškas rašė...

KRČ išsukai vieną stipiną ir važiuoji, koks pyp kad spyna kabo....
Tu kabink per rėmo dalį kur sėdynė viršuj ir ratą.

Laurynas rašė...

Tada visą dviratį įsimeti į mašiną ir garaže nukerpi tą spyną. Arba tiesiog nukerpi tą spyną, ji už 20 kronų pirkta. Normali spyna kainuoja kaip pusė šito dviračio. Na bet už rūpestį dėkui.